Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek hastalık, dert, tasa gibi anlamlara yorulur. Rüyada hırsızlığa maruz kaldıysanız düşmanlarınızın olduğu anlamına gelebilir. Eğer kendinizin hırsızlık yaptığını gördüyseniz işleriniz yolunda gitmeyebilir.

İslam alimlerine göre rüyada hırsızlık yapıldığını görmek bir gönül macerası yaşanacağına delalettir. Hırsızın kıyafetlerinizi çalması yakın akrabalarla ilişkilerin bozulmasına, hırsızın sizi soyması ise sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

Birinin hırsızlık yaptığını görmek misafir gelmesine veya hastalanmaya çıkar. Yetişkin kızı varsa dünürcü geleceğine işarettir. Evinde hasta olan kişi hırsız görürse hastalığın uzayacağı anlamına gelir.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

rüyada hırsızlık yapmak halinde evinize hırsız girmesine ya da zina işlemeye çıkar. Hırsızlık yapan kişinin mal ve servet aruzu çektiğine işarettir. Hırsızlık yapan kişi iyi bir tahsil yapıyorsa daha çok ilim öğrenecektir. Bazen ise rüyada hırsızlık yapmak kötü şeyler yapmaya delalet edebilir.

Rüyada Hırsızı Öldürmek

Rüyada hırsız öldürmek dert, sıkıntı, keder gibi olumsuzluklardan kurtulmaya işarettir. Hasta kimse hırsızı öldürürse hastalıktan kurtulacaktır. Rüyada hırsız görmenin alimler tarafından pek çok farklı şekilde yorumlanması mümkündür.

 

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek