Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek şansın dönmesi, kısmetin açılmasıdır. İş hayatında kazanç artar, terfi alınır. Hortum rüya sahibinin menfaat elde edeceği anlamına gelir. Huzurlu ve mutlu günlere delalet eder.

Hortum fırtınası görmek kişinin hayatında sorunlara neden olan değişikliklere işarettir. Denizde hortum çıktığını gören kişinin ailesi ile arası bozulur. İş hayatında da olumsuzluklarla karşılanır.

Rüyada kasırga görmek aşk hayatında hatalar yapılacağı anlamına gelir. Her iki tarafı da üzen sorunlar yaşanacaktır. İş hayatında ise kuyusunu kazan kişilere işaret eder.

Rüyada siyah hortum görülmesi iş hayatında yanlış kararlar verilerek zarar edilecektir. Yeşil bir hortum ise uzun bir rahatlıktan sonra gelen sıkıntılara çıkacaktır.

Hortum Çıkması

Gökyüzünden hortum olduğunu görmek sıkıntıların sona ereceği, aile ile mutlu günlere ve iş hayatında başarıya işaret eder. Rüyada hortum çıkması iyi giden hayatın tersine döneceğine çıkacaktır. Bir milletin başına hortum felaketi geldiğini gören kişinin başına bir bela gelecektir. Rüya sahibi maddi ve manevi hayatında zor günlere girerek sıkıntı çekecektir.

webtoz.com