Rüyada Hurma Görmek

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek bolluk ve bereketi simgeler. Uzun ömür, çok nimet, Salih amel, hayırlı çocuk gibi şeylere yorulur. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa yeni işler yapacaktır. Evli kadın görmüşse erkek çocuğu olacaktır. Düşmanlara galip gelinecek, dedikodular alt edilecektir.

Rüya sahibi mevsiminde olmadığı halde taze hurma yerse şifa bulur, evi bereketlenir. Rüyasında pek çok hurma ağacına sahip olduğunu göre kişi o ağaçlar adedince insana liderlik edecektir. Kuru hurma ağacı görmek ise münafık adama çıkar. Bu ağaçtan hurma düşmesi münafıktan bilgi öğrenmeye işarettir.

Rüyada Hurma Görmek

Rüyasında çekirdekten hurma ağacı çıktığını görmek faziletli ve bilgili çocuğa işarettir. Rüyada hurma toplamak hasılat yapmaya işarettir. Rüyada hurma yemek kişiye özel rızka delalet eder. Faydalı ilim öğrenmek şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada hurma satan adam görmek dindar adam ve helal kazanca çıkar. Malın artması, ömrün uzaması, helal kazancın artması gibi anlamlara gelir. Hurmanın etrafa dağıldığını görmek devamı gelemeyecek paraya işarettir. Gökyüzünden hurma yağması ise insanların menfaatine şeyler olacağını gösterir.

webtoz.com