Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak zorluk içine girmek, üzüntü, hastalık, girilen işlerde sıkıntı, kötü haberler almak gibi anlamlara sahiptir.

Rüyada iftiraya uğramak rüya sahibinin sıkıntı ve kedere düşeceğine işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi rüyasında başka kişilere iftira attığını görüyorsa bu durumda kişinin arkadaşları hakkında kötü düşüneceğine ve onların dedikodusunu yapacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre rüyada iftiraya uğramak mazlumluk manasına da gelmektedir.

Rüyada İftiraya Maruz Kalmak

Rüyada iftiraya maruz kalmak tedbir, tövbe, geçici üzüntü sonucunda huzura erilmesi gibi anlamlar da taşır. Bazı rüya yorumcularına göre iftira rüyası beklenmedik bir haber almak anlamına da gelmektedir. Eğer kişi rüyasında iftiraya uğruyorsa o kişinin yaptıklarının beğenileceği söylenir.

Rüyada İftira Atmak

Rüyada iftira atmak rüya sahibinin kedere ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi iftira ediyorsa bu rüya gıybet etmek ve arkadaşlar hakkında kötü düşünmek şeklinde yorumlanır. Anlamlara genel olarak bakıldığında iftira etmek gerçek yaşamda olduğu gibi rüyalarda da olumsuz anlamlar taşımaktadır.

webtoz.com