Rüyada İncir Görmek

Rüyada İncir Görmek

İncir görmek, pek çok yorumcu tarafından hastalık olarak yorumlanıyor. Rüyada incir görmek hastalık olarak ifade edilir.

İncir yemek, incir dağıtmak gibi olay örgüsüne göre farklı bir yorum da olabilir. Rüyada incir görmek tam anlamıyla kişinin ya da çevreden birinin bir hastalık ile karşı karşıya kalmasına yorumlanıyor. Geçici bir hastalık olabilir. Aniden gelecek bir hastalık olarak da düşünülebilir.

Rüyada İncir Yemek

Rüyasında indir yiyen kişi, eğer tek başına yiyorsa küçük bir rahatsızlık yaşanabileceği olarak düşünülür. Ancak bunun dışında kişinin incir yemesi durumu, aileden birinin hastalanması  ancak onun haberini de geç alması, ondan gizlenmesi gibi bir duruma da işaret edebilir. İncir yeme durumu kalabalık bir ortamda olduğunda ise kısa sürede atlatılacak bir hastalık olarak açıklanabilir.

Rüyada İncir Toplamak

Rüyasında incir toplayan kişi direkt olarak mevcut olan bir hastalığı yenecek olarak düşünülür. Rüyada incir toplamak tamamen aileden biri ile de ilgili olabilir. Rüya sahibi ile de alakalı olabilir. Olumsuz durum atlatılacaktır.

webtoz.com