Rüyada İnşaat Görmek

Rüyada İnşaat Görmek

Rüyada inşaat görmek hayırlı ve güzel işlere yorumlanır. Rüya sahibinin yapmak istediği şeylerin yavaş ama güzel şekilde yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada İnşaat Alanında Olmak

Rüyasında inşaat yapılan yerde olduğunu gören kimse, iş hayatında ve özel yaşamında beklediği sonuçları alacak demektir. Bir projesi olan ve çalışan kişi istediği parayı alır. Sınavlara hazırlanan bir öğrenci başarılı sonuçlar elde edecek demektir. Bir kişi özel hayatında istediği mutlu ilişkiye kavuşacak demektir.  Evlenmek isteyenler evlenecek, aile kurmak isteyenler de diledikleri mutlu aileye sahip olacaktır.

Rüyada Büyük Apartman Görmek

Rüyasında inşaat halinde büyük bir apartman gören kişi hayatına köklü bir değişiklik yapacak demektir.  Bir başka yoruma göre ise rüyasında apartman görmek darlık ve sıkıntı demektir. Sağlık sorunlarına işaret eder.

Rüyada İnşaatta Çalışan İşçi Görmek

Rüyada inşaat işçisi gören biri,  bir konuda çok emek veriyor ve hayır işliyor demektir. Helal para kazandığına işaret eder. Bir konuyla alakalı emek harcaması gerektiğinin de göstergesi olabilir. Rüya sahibi inşaat makinesi görürse önemsiz yatırım yapacak demektir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek