Rüyada Kaka Görmek 

Rüyada Kaka Görmek 

 

Rüyada uyuyan kişinin kaka görmesi doğru olmayan yollarla para kazanacağını yani elde edeceği varlığın haram mal olacağını ifade eder.

 

Eğer kişi rüyasında kaka görmüşse elde edeceği varlığını haram yollarla yanlış yollarla kazanç elde edeceği anlamına gelir. Rüya sahibi için rüyada kaka görmek veya çok miktarda kaka görmüşse bu durum bolluk bereket ve zenginlik anlamına gelir fakat elde edeceği bolluk ve  bereket haram yollarla elde edileceği için çabuk kaybolacak bir kazançtır.

 

Rüyada Kaka Yapmak

 

Rüyada kaka ile ilgili bir şey görmek her zaman olumsuz şeylere yol açmakta ve sıkıntı  doğurmaktadır. Kısacası rüyada kaka görmek hiçbir şekilde ve hiçbir zaman hayra yorulmaz. Zenginlik habercisidir fakat elde edilen zenginlik çabuk kaybolur. Eğer şahıs kendisini ve bir tanıdığını rüyada kaka yapmak için yer ararken görürse bu durum aşk hayatının çalkantılı olacağını ve ilişkisinin hiçbir zaman mutluluk getirmeyeceğini işaret eder. Kişi o ilişkiye devam etmekte ısrar ederse o ilişki rüya sahibi kişiye hiçbir zaman hayır getirmez.

 

webtoz.com