Rüyada Kan Kusmak

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak genellikle hayırlara yorulur. Mal mülk edinmek, bir yerden para gelmesi anlamlarına gelecektir. Bazı alimler ise sırların açığa çıkması, sıkıntı durumlar yaşanması, yakınlarından zarar görmesi anlamlara yorar. Yapılan hatalardan ötürü vidan azabı çekildiği anlamına da gelmektedir.

Bazı tabirciler ise yeni başlangıçlar olarak yorumlamaktadır. Rüya sahibi bekarsa evlenecek, evli ise çocuğu olacak ya da çalışıyorsa işinde yükselecektir.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içtiğini gören kimse harama el uzatacaktır. Rüya sahibi zorluklara karşı mücadele edecektir. Mutsuzluk ya da hayal kırıklığı gibi anlamlara gelecektir. Bazı alimler ise rüyada kan içmek helalden uzaklaşarak, harama el uzatmak anlamına gelecektir.

Bazı alimler ise zorluklara karşı pes etmemek, direnmek ve amacına ulaşmak gibi şekillerde yorumlanır. Her zaman iyi ve güzele değil, bazen de kötü olaylara çıkabilecektir.

Rüyasında tükürdüğü zaman kan olduğunu gören kişi anne, baba ve kardeşlerden kötü sözlere maruz kalabilecektir. Kişinin yaşayacağı psikolojik sorunları göstermektedir. Rüya sahibinin haksız kazanç elde edeceğine de çıkabilir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek