Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek  aile büyüğünüzle aranızda  geçecek konuşmaları, iletişimi ifade eder.  Rüyada kaplan görmek,  nasıl görüldüğüne göre değişebilir.

Rüyada kaplan görmek, öfke besleyen bir kişinin olduğunu bize bildirir. Bu kişi size nefret ve kin beslemeye devam ediyordur. Bu sebepten dolayıdır ki aslında rüyanın size bir mesaj yolladığını d söylemek gerekir. Kin  beslemiş olduğunuz insanlara karşı artık tövbe  etmenin zamanı geldi demektir.  Aynı hataları bundan sonra tekrar tekrar yapmayın.  Yaşadığınız her bir olaydan da ders almaya başlamalısınız. Rüyada kaplan görmek gelecek olan tehlikelere karşı da mutlaka hazır bir halde olmanız gerektiğini bize söyler.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüyada kaplan öldürmek, anlaşmazlıklarında  artık son bulmaya başlayacağını bize söyler. Bundan böyle hayatınızda daha da güzel şeylerin devam edeceğini bize bildiren bir rüyadır. Rüyada kaplan görüldüğü zaman çok da hayr yorulmadığını söylemek isteriz. Biraz karışık olarak yorumlayacağımız bir rüya olarak karşımıza çıkar. Sıkıntılarınızdan artık kolayca kurtulacağınızı bize söyleyen bir rüyadır.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek