Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını görmek tabirine göre hastalıklardan kurtulmak ve menfaat şeklinde yorumlanacaktır. Eğer kar kış mevsiminde yağmışsa üzüntü ve kederden kurtulmaya işaret eder. Kar ve ateş bir arada ise muhabbet ve sevgi artacaktır.

Yerde biriken çok fazla kar yönetimden gelen zarara yorulur. Bir kişinin üstüne kar yağdığını görmesi zarar göreceği anlamına gelecektir. Kar üzerinde uyumak hapse düşmeye çıkar. Kar üstünde yürümek ise rızık elde etmeye çıkacaktır. Kapalı yerlere kar yağması hastalıklara çıkacaktır.

Her Yerin Kar Olduğunu Görmek

Diğer alimlere göre kar temizlik ve ferahlığa işarettir. Hastalıklardan kurtulmaya çıkacaktır. Rüyada kar görmek bolluk ve berekettir. Yerleri kar kaplaması işlerin iyi gideceği anlamına gelir. Bekar kişi rüyada kar görürse kısmet çıkacak ve evlenecektir. Çalışan kişi terfi alacak ve maaşı artacaktır.

Kar yağdığını ancak üşümediğini gören kişi takva sahibidir ve manevi olarak korunmaktadır. Çocuklu kişiler kar görürse okul ya da sağlık sorunu sona erecektir. Karda üşüyen kişi yaşadı maddi sıkıntıları kısa sürede atlatacaktır.

webtoz.com

Kıymet İle İlgili Resimli Sözler

Kırılmak Kırmak Sözleri Resimli

İnsan Olmak Temalı Resimli Sözler

Sabah Namazı İle İlgili Sözler