Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek; rüya sahibinin için bazen iyi ve hayra bazen ise sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder. Rüyada karpuz görülmesi dostlarla arasında yaşanabilecek büyük sorunlar olabileceği şeklinde yorumlarlar. Eğer rüyada karpuz gören bir kişi hapiste ise kısa sürede özgürlüğüne kavuşacağı olarak yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyasında gördüğü karpuz olmuş ve güzel görünüyorsa bu durum hayra ve kazanılan sağlığa yorulur.

Rüyada karpuz yemek, rüya sahibinin zor günler geçireceği, başkalarının neden olduğu olaylar yüzünde zor durumda kalacağı ve bu duruma çok sert bir tepki vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında karpuz yiyen bir kişi arkasından söylenen sözlerden dolayı mutsuz olacağı ve bu durumun onun ruh halini oldukça olumsuz etkileyeceği şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kesmek; rüya sahibinin alacağı çok kötü bir habere işaret ediyor. Rüyasında karpuz kestiğini gören bir kişinin ekonomik olarak eski iyi günlerini arayacağı ve maddi anlamda zorlukla yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında karpuz kesen birinin eski kazançlı günlerine dönmek için alacağı kararlara dikkat etmesi gerektiği belirtiliyor.

 

webtoz.com