Rüyada Kaynana Görmek

Rüyada Kaynana Görmek

Rüyada kaynana görmek olumsuz bir olay zannedilse de ferahlık ve mutluluğa işarettir. Kazanç artar, işleri yolunda gider. Kayınvalide şans ve kısmete yorumlanır. Eğer rüyasında kaynanasının hasta olduğunu görürse kişinin başı belaya girecektir. Mal ve mülk kaybedileceği anlamına gelecektir.

Rüyasında kayınvalide ve kayınpeder görmek evli kişiler için hayra yorumlanır. Bekarlar içinse kısmet anlamına gelecektir. Sıkıntı ve sorunların gideceği anlamına gelecektir. Rüyasında kayınvalidesini gören kişinin malı huzuru artacaktır, hastalığı şifa bulacaktır.

Kayınvalide İle Kavga Etmek

Rüyada kaynana ile kavga etmek kişinin yakınları tarafından ihanete uğrayacağı anlamına gelir. Kişi hayal kırıklığına uğratılacak ve umutsuzluğa düşürülecektir. Rüyasında kaynanasının öldüğünü gören kişinin bir yolculuğa çıkacağı tabir edilir. Sıkıntı ve dertlerinden uzaklaşacaktır. Kayınvalidesinin kendisinin öldürdüğünü gören kişinin kin ve nefret besleyeceği anlamına gelir.

Rüyada kaynanasının ibadet ve dua ettiğini görmek iyiye işaret değildir. Rüya sahibi sevdikleri tarafından yanlış anlaşılacaktır.

Rüyasında kendisinin kaynana olduğunu gören kişi ise kendi ayakları üzerinde durabilecektir. Kimsenin yardımı olmaksızın dilediği yerlere gelebilecektir.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek