Rüyada Kaza Yapmak

Rüyada Kaza Yapmak

Rüyada kaza yapmak genellikle hayra yorumlanır. Trafik kazası yapmak işinde başarılı olmak gibi hayattaki olumlu değişimlere işarettir. Paranın hayırlı işlerde kullanılması, işlerin iyiye gitmesi, daha çok kazanılması, işinde mevki atlamak gibi anlamlara çıkar.

Rüyada kendisi kaza yapmayan ancak kaza yapanı gören kişinin hayatında bir işin bitmesi diğer işin başlamasına işarettir. Bu kazada birilerinin öldüğünü görmek meçhul düşman anlamına gelir.

Rüyada Kazadan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada kazadan kurtulmak yanlış bir işten dönüleceği anlamına gelir. Kişin tanımadığı kişilerle yapacağı yanlış işlerden dönülmesi olarak hayra yorulur. Trafik kazasından kurtulduğunu gören kişi için mutluluk uzaklardadır.

Trafik kazasında öldüğünü gören kişi çok istediği hayalinin hayırsız olduğunu anlayacaktır. Bu kişiler aşırı kaygılıdır ve sıkıntıları bitmek bilmeyecektir.

Rüyada Birinin Kaza Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının kaza yaptığını görmek ise aklın yolunun bir olduğu anlamına gelir. Hayatta sıkıntılar yaşasa da akıllı çözümlerle aşacaktır. Bu kişi karşılaştığı olaylarda düşünerek hareket etmeli ve en doğru kararı vermelidir. Yani bu rüya bir uyarı mahiyetindedir.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek