Rüyada Keçi Görmek

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, rüya sahibinin gerçekleşecek olan dileklerine işaret eder. Rüyada görülen keçinin inatçı olması ise iyi bir dostun varlığı şeklinde yorumlanıyor. Rüyada keçi görülmesi ertesi günkü havanın oldukça iyi ve güneşli olacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında siyah keçi gören bir kişi başkasının meri altında çalıştığını fakat bu durumda hiç memnun olunmadığına yorumlanır.

Rüyasında beyaz keçi görmek ise ilk başta büyük bir tartışma yaşanacak daha sonra ise anlaşmaya varılacak bir dostu işaret ediyor. Rüyasında beyaz keçi gören bir kişinin varsa evlilik hazırlıklarında bazı sorunlar yaşayabileceği ve evlilik tarihini ertelemek zorunda kalabileceği şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında beyaz keçi gören bir kişinin evlilik ve aşk hayatında adımlar atmadan önce dikkatli olması gerektiği belirtiliyor.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Rüyada keçi yavrusu görmek; rüya sahibinin yaptığı gereksiz harcamalar nedeniyle maddi anlamda zor durumda kalabileceğine işaret ediyor. Hiç düşünülmeden yapılacak alışveriş nedeniyle rüya sahibinin aile içerisinde büyük sorunlar yaşayacağı ve aile bireyleri ile tartışma yaşayabileceği şeklinde yorumlanıyor.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek