Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması; rüya sahibi için hiçte hayra yorulmayan bir rüyadır. Rüyasında kendi saldırması gören bir kişinin gerçek hayatında çok sıkıntılı günler geçireceğine dalalet eder. Rüya sahibinin çok uzun süre bu sıkıntılı durumdan kurtulamayacağı ve bu sebeple büyük bir kedere sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin edindiği arkadaşlıklardan dolayı büyük zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada kedi görmek, rüya sahibinin hayatına giren kötü huylu ve rüya sahibine zarar verecek bir kadına yorumlanır. Rüyasında kedi gören kişinin kısa sürede ev halkı ile ilgili bir haber olacağı ve bu haberin oldukça olumsuz olacağına yorumlanıyor. Bazı rüya tabircilerine göre rüyasında kedi gören bir kişinin ev halkı ile ilgili bir gelişme yaşaması şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması; rüya sahibinin düşmanlarının felaketinden kurtularak düzlüğe çıkacağına yorumlanır. Rüyasında ısıran kedinin dişi olması rüya sahibinin hayatında bolluğa ve berekete işaret eder. Kişiyi rüyasında ısıran kedi erkek ise düşmanlardan kurtulmaya yorulur. Fakat bu kişinin başı hastalıklarla dertte olabilir.

webtoz.com