Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi görmek, görülen kedinin rengine ve görülen kedinin ne şekilde görüldüğüne göre yorumlanmaktadır. Rüyada kedi görmek genel olarak iyiye yorumlanmaz.

Rüyada kedi sevmek veya bir kediyi okşadığını görmek hayırlara gelen bir rüyadır. Sevilen kedi hayırlı dostlara işaret etmektedir. Kişi rüyasında ilgi bekleyen bir kediye karşı ilgi göstermiyorsa veya kediyi sevmiyorsa ikiyüzlü dosta işarettir.

Rüyada Kedi Tarafından Tırmanılmak

Rüyada vahşi bir kedi tarafından tırmanılmak veya ısırılmak, rüyayı gören kişinin işlerinin ters gideceğine işarettir. Bununla birlikte başka bir tabire göre düşmanı ve düşmandan gelecek olan zararı gösterir. Kedi erkekse hastalık, kedi dişiyse uzun süreli bir mutluluk yaşanacağını gösterir.

Rüyada Eve Kedi Girdiğini Görmek

Rüyada eve izinsiz giren kedi, iyiye yorumlanan bir rüya değildir. Kişinin ve ailesinin maddi sıkıntılar yaşayacağını gösterir. Bazı tabirlere göre aileye fitneci biri girecektir.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek kişinin büyük tartışmalar yaşayacağını gösterir. Kişi ailesi veya kardeşleri ile büyük bir tartışma yaşayabilir.

webtoz.com

oyun ile ilgili sözler

Aşk101 Dizi İncelemem

Aydan Getirilen İnsan Eli

Çilehane 40 Gün Karanlıkta Oturulması