Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada kendi düğününü görmek rüya sahibinin çok sevdiği ve değer verdiği bir akrabasından üzücü bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada kendi düğününü görmek uzakta yaşayan bir akrabadan acıklı haber almaya, kişinin bu haberden dolayı üzülüp rahatsızlanacağına yorumlanır. Buna göre rüya sahibi sorunlu ve sıkıntılı bir döneme girecek, endişe ve sıkıntı dolu zamanlar geçirecektir.

Rüyada Kendi Düğününü Kaçırmak

Rüyada kendi düğününü kaçırmak rüyayı gören kişinin akrabasının ölmesi karşısında çaresizce ve hiçbir şey yapamadan kalmasını ifade eder. Kişi elinden bir şey gelmediği için bundan büyük rahatsızlık duymaktadır. Ancak rüya sahibi yakın bir zaman içerisinde yaşadığı suçluluk duygusundan vazgeçecektir.

Rüyada Kendi Düğününü Yapmak

Rüyada kendi düğününü yapmak rüya sahibinin sevdiği bir akrabasını kaybetmesinin ardından geriye kalan sevdikleri için iyilikler yapacaktır. Çevresindekilerin sıkıntılarına ortak olan rüya sahibi üzüntülerinin geçmesi için onlara yardımcı olacaktır. Sevdiklerine hem maddi hem de manevi açıdan yardımcı olan kişi her başı sıkıştığında tüm insanların yardımına koşmaktadır.

webtoz.com