Rüyada Kıyametin Kopması

Rüyada Kıyametin Kopması

Rüyada görülen farklı durumlar nedeniyle rüya tabirleri özellikle kişilerin rüya yorumlama konusunda merak ettikleri bilgilere ulaşmalarını sağlamaktadır.

Genel olarak bakıldığında rüyada kıyametin kopması adaletin yerini bulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin özellikle sıkıntılı ve zor günler yaşayacağını işaret etmektedir. Yaşanan bu durumda en büyük desteğin ailesinden geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kıyamet Görmek 

Kötülüklerin ve haksızlıkların yaşanacağına işaret etmektedir. Yaşanan olayın gelişme şekline göre yapılacak yorumlama sonuçları değişebilir. Kişinin rüyasında yalnızca kendi için kıyametin koptuğunu görmesi çeşitli hastalıklar nedeniyle zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Kıyamet Gününü Görmek 

Bu durum kişiye uyarı niteliği taşır. Özellikle rüyayı gören kişinin kötü alışkanlıklarından ve düşüncelerinden arınması gerektiğini gösterir. Rüya tabircileri tarafından rüyada kıyameti görmek yaşanan rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada Kıyamet Alametlerini Görmek 

Rüyasında kıyamet alametlerinin gerçekleştiğini görmesi bir kişinin hayır işlerine devam etmesi şeklinde yorumlanır. Kıyamet süresini okuyan için yorumlama muhterem ve iyi bir insan olduğuna işaret etmektedir.

 

 

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek