Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek hayırlı bir rüya olmamakla birlikte, kişinin günahlarına bir işarettir.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek pekte hayra yorulmaz. Rüya sahibinin artık günah işlemekten sakınması gerekmektedir. Rüyasında kıyametin koptuğunu gören kişinin artık günah işlememesi için bir işaret bir uyarı olarak yorumlanmaktadır.

Aynı zamanda Rüyada kıyametin koptuğunu görmek adaletin yerini bulacağını, zalimlerin iyi insanlara zulüm etmesini bırakıp iyi insanların onlardan intikam alacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kıyametin koptuğunu görmek rüya sahibinin yaşadığı yerde bir savaş olacağına da işaret eder.

Rüyada Kıyamet Görmek

Rüyada kıyameti görmek rüya sahibinin zor ve sıkıntılı günlerden geçeceğini ve yanında sadece ailesinin olacağına delalet eder.

Aynı zamanda rüyada kıyameti görmek rüya sahibinin düşmanlarından bir zarar göreceğini, eğer düşmanı yoksa da düşman edineceğine işarettir. Rüya sahibinin zorlu bir sürece gireceği, düşmanlarına çok dikkat etmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada kıyamet gününü görmek

Rüyada kıyamet gününü gören kişi kötü düşüncelerini ve alışkanlıklarını terk etmelidir. Çünkü rüyada kıyamet gününü görmek rüya sahibine bir uyarı olarak görülür.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek