Rüyada Kızını Görmek

Rüyada Kızını Görmek

Birçok dert ve sıkıntı çektikten sonra mutluluğu yakalamanın habercisi olan rüyada kızını görmek olumlu şeylerin olacağına işaret eder.

Rüya sahibi kişi için rüyada kızını çirkin görmek hayırlara vesile değildir. Bu durum açılmayan bir kapı olarak ifade edilmekle birlikte, bereket ve bolluğun kaybolarak sıkıntılı zamanların olacağına ve bu sıkıntılardan kurtulmak için kişinin çalacağı tüm kapıların teker teker yüzüne kapatılacağına yorulur.

Rüyada Kendi Kızını Görmek

Rüyasında kızının güzelleştiğini gören kişinin hayatını belli bir standartlara sokarak mutlu olacağı bir aile yaşamına kavuşacağız müjdelenir. Rüyada kendi kızını güzel bir şekilde gören kişi için neşeli günlerin yakında geleceği ifade edilir.

Kız çocuğunun güzel ve gülümseyen bir şekilde görülmesi, rüyayı gören kişinin kişinin tüccar ise parasına para katacağı, memur ya da işçi ise maaşına zam alacağı kısaca ekonomik olarak daha yükseklere çıkacağı ve rahatlayacağı manasına gelir. Aynı zamanda rüyada kendi kız çocuğunu görmek toprak ile uğraşanlar içino sene topraktan alınacak ürünlerin verimli mahsul olacağına delalettir.

 

webtoz.com