Rüyada Komşu Görmek

Rüyada Komşu Görmek

Rüyada komşu görmek; rüya sahibinin haksız bir şekilde suçlanacağına ve bu sebeple moralinin oldukça bozulacağına yorumlanır. Rüyasında komşu gören bir kişinin gerçek hayatta haksız yere yapılan eleştiriler sonucunda birileri ile karşılıklı bir ağız dalaşına girişeceği anlamına gelir. Rüyasında komşu gören kişini hakkında yapılan dedikodular yüzünden yaşayacağı hayal kırıklığını uzun süre üzerinden atamayacağı rivayet edilir.

Rüyada eski komşunun gören kişinin yeni bir yere taşınacağı ve burada eski huzur ve mutluluğunu tekrar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında eski komşusunu gören kişilerin uzun süredir görmediği bir arkadaşını göreceğine ve onunla iletişim kuracağına işaret eder. Rüyasında eski komşusunu gören bir kişinin beklemediği bir an da alacağı haber ile moralinin düzeleceği ön görülür.

Rüyada Komşu Kızı Görmek

Rüyada komşu kızı görmek; rüyayı gören kişinin yapacağı evlilik hazırlıklarında etrafındaki kişiler tarafından yapılacak yardım sayesinde çok daha rahata ereceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında komşu kızı gören kişinin hayatına yeni arkadaşların gireceği bu kişilerle çok iyi bir iletişim kurulacağı şeklinde yorumlanır.

webtoz.com