Rüyada Köpek Kovalamak

Rüyada Köpek Kovalamak

Rüyada sizi bir köpek kovalıyor olarak gördüyseniz doğal olarak bu rüyanın da neye işaret ettiğini öğrenmek isteyebilirsiniz.

Rüyada köpek kovalamak, rüya sahibi açısından kötü huylu biri olduğunu bize söyler. Son zamanda yapmış olduğu bazı kötü davranışlar hayatında ki hemen her şeyinde olumsuz şekilde seyretmesine neden olmaya bşlayacaktır. Bu sebepten dolayıdır ki rüya sahibinin artık kendisine olabildiğince çeki düzen vermeye başlaması konusunda uyaran  bir rüya olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle son zamnda yapmış olduğunuz kötü tutumlar, çevrenizin de sizden git gide daha fazla uzaklaşmaya başlamasına neden oluyor. Bu gibi durumların yaşanmaması adına da mutlak dikkatli olmalısınız. Bu rüya aslında rüyayı gören kişiyi bi,r bakıma  uyarıyor. Aynı hataları sürekli olarak ypmaktan vazgeç diyor.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması korkunç sayabileceğimiz bir rüya olarak karşımıza çıkar. Köpek ısırmış olduğunu görüyorsanız aslında bu rüyanın sizler açısından bir  güç göstergesi olacağını söylemek isteriz. Rüya sahibinin bundan böyle sürekli aynı hatalar ypmaması ve gücünü toparlaması demektir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek