Rüyada Köpek Kovalaması 

Rüyada Köpek Kovalaması 

Rüya sahibi için rüyada köpek kovalaması düşmanlık besleyen kötü fikirleri olan ve hain planlar içinde olan kişilerin bulunduğunu ifade eder.

Bu kötü niyetli kişilerin yaymış olduğu olumsuz enerjiden rüyada köpek tarafından kovalanma sonucu etkilenen rüya sahibinin de kötü olarak etkileneceğini alamet eder.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanma

Rüyasında köpek tarafından kovalanan kişi, iş hayatında rakipleri veya arkadaşı gibi görünen yalancı dostları tarafından bir kötülük ile karşı karşıya kalacağını rivayet edilir. Rüyada köpek tarafından kovalanan ve ısırılan kişinin karşısına kötü huylu, ahlaksız, fitne ve fesatlıktan ayrılmayan kişilerin çıkacağı ve rüyada köpek tarafından ısırılmak nedeniyle rüya sahibinin mutluluğuna engel olmaya çalışacaklar kişilerin olduğuna işaret eder. Rüya sahibini kovalayan köpek havlıyorsa bu rüya sahibi için yaptığı yanlış bir şey ile alakalı uyarı alacağına ve bu uyarıya mutlak suretle kulak asması gerektiğine delalettir.  Rüya sahibinin mutlu olmasını ve iyiliğini düşünen kişilerin kendisine sıkıştığında yol göstererek yardımcı olacağına ve aydınlatacağına da delalet eder.

 

webtoz.com