Rüyada Korkmak Görmek

Rüyada Korkmak Görmek

Rüyada korkmak görmek tam tersine iman ve güven içinde olmaya tabir edilir. Üstünlük ve zafere ulaşılacağına işarettir. Eğer rüya sahibi dindar ve iyi amel sahibi biri ise o kişi günah işlemiştir. Rüyada bir başkasını korkutmak dinen aydınlanmaya işarettir.

Rüyasında korkutulan ve kaçınılan kişi bulunduğu yerdeki salgın hastalıktan kurtulacaktır. Eğer böyle bir ihtimal yoksa işinde başarı anlamına gelir.

Sebepsiz bir şekilde korktuğunu gören kişi Allah’ın sevgisini kazanacaktır. Rüyada korktuğunu gören kişi içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulacaktır.

Rüyada Kaçmak

Rüyada korkmak ve kaçmak ise kahramanlık şeklinde yorumlanır. Rüyasında bir vahşi havyadan korkan kişi rakiplerinin kurduğu tuzaklara karşı galip gelecektir.

Rüyasında korkutulduğunu gören kişi düşmanını yener ve korkularından galip olur. Rüyasında herhangi bir kişi ya da olaya karşı ürpermek rüya sahibinin mide rahatsızlığına yakalanacağına işarettir.

Rüyasında her şeyden korkan ödlek biri olduğunu gören kişi herkesten uzak, kendi kabuğuna çekilecektir. Rüyada kendi emri altında çalışan kişilerin korkak olduğunu görmek ise yapılan işlerde başarısızlık olarak yorumlanır.

 

webtoz.com