Rüyada Korkmak

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak genellikle olumlu şeylere yorumlanır. Güzel bir haber almak, imanın artması, tövbe etmek gibi anlamlara gelir. Diğer insanlara üstünlük sağlamak, zafer kazanmak gibi olaylara çıkar.

Rüyada korkan kişi dindar olmayan günahkar biriyse yeni günahlara gireceğine çıkacaktır. Bazen de başkanlık pozisyonuna işaret eder. Yaşanılan problemlerin geçeceğine, elindeki paranın artacağına da tabir edilir. Rüyada belirli bir kişiden korkulursa o kişiden menfaat görüleceği anlamına gelir.

Rüyada Yüksekten Korkmak

Rüyada yüksek bir yerde olduğunu gören ve korkan kişi, bir başarıya ulaşmak için çok çaba sarf edecektir. Ancak çabalar sonuçsuz kalacak ve başarısız olunacaktır. Rüyada yüksekten korkmak arzu edilen makam mevkiye çok yaklaşmak ancak elde edememektir. Yüksek yerden korkarak inmek henüz o mevki için hazır olunmadığı anlamına gelir.

Rüyada Hayvanlardan Korkmak

Rüyada hayvanlardan korkmak pek çok farklı şekilde yorumlanabilir. Çünkü her hayvan başka bir şeyi temsil etmektedir. Örneğin kediden korkmak dedikodulara inanmak anlamına gelir. Örümcekten korkmak ise mutlu bir evliliği bozmaya çalışan kadına yorulur. Attan korkmak istenen ulaşmak istenen amaçlardan vazgeçmek anlamına gelir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek