Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun görmek zenginliğe işarettir. Bu zenginlik sadece maddi anlamda bir zenginlik değil evin içindeki huzurun artmasına, gönül zenginliğine de yorulmaktadır.

Rüyada koyun sürüsü görmek bir toplumu belirtir. Koyun sürüsü bu toplumun kolay yönetilebilir olduğunu, dediğini kolayca yaptırabileceğin anlamına gelmektedir. Aynı zamanda aynı düşünce yapısına sahip kişileri de gösterir. Aynı düşünceye sahip bir grubun bir araya gelip bir olayı çözeceklerini gösterir.

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek eşine sadık, güzel ahlaklı bir hanıma işarettir. Eşini sürekli yücelten, oturmasını kalkmasını bilen, dürüst bir eşe sahip olacağına da delalet eder.

Rüyada koyunun peşinden gitmek ise aşka yorumlanır. Rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına, evli ise eşiyle arasındaki sevginin daha da artacağına işarettir.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kestiğini görmek helal kazancı gösterir. Rüya sahibinin helal kazanç sağladığını veya sağlayacağına işaret eder. Aynı zaman da koyun koç gibi hayvanları kestiğini görmek rüya sahibi bekarsa eğer evleneceğine, evli ise eşiyle mutlu bir yaşam süreceğine işarettir.

 

 

webtoz.com