Rüyada Kum Görmek

Rüyada Kum Görmek

Rüyada kum görmek; rüya sahibinin gördüğü kumun yoğunluğuna göre farklı bir şekilde yorumlanır. Rüyasında çok fazla kum gören bir kişinin dini ve maddi işlerle çok fazla uğraş verdiği için ailesini ihmal ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyasında az miktarda kum gören kişinin ise dini vazifelerini yeterince yerine getirmediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada beyaz kum görmek,  rüya sahibinin uzun süredir beklediği ve büyük hayırlara vesile olan işinin sonunda gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyasında beyaz kum gören kişini gerçek hayatında bol kazanç sağlayacağı ve kendisinin bile tahmin edemeyeceği iyi bir seviyeye geleceğine işaret eder.

Rüyada Deniz Kumu Görmek

Rüyada deniz kumu görmek; rüya sahibinin gerçek hayattaki aşırı kuşkucu ve tedirgin durumları nedeniyle huzurunun bozulacağına ve çevresi ile arasının ciddi bir şekilde bozulacağına yorumlanır. Rüyasında deniz kumu gören kişinin her olaya aşırı kuşkucu bir şekilde yaklaşmasından dolayı ailesi ile de arasının açılacağına işaret eder.  Rüyasında deniz kumuna gömülen bir kişinin yaşayacağı sağlık sorunları nedeniyle iş hayatının sekteğe uğrayacağına işaret eder.

 

webtoz.com