Rüyada Kurt Görmek

 Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek, hayra yorumlanan rüyalardan biri olarak karşımız çıkan, temiz ve güzel  gelecekleri sizleri götürecek işaretlerdir.

Genelde bu rüyayı gören kişiler tarafından bkıldığında rüyad kurt görülmesi çok da iyi şeylerin olmayacağını çağrıştırır. Bu rüyayı gören kişi kendisine daha fazla  güç duymaya başlayacaktır. Duyacağı güçle kendini de iyi hissetmeye başlayacak. İş hayatında yakın zamanda da kazanılacak  bir başarının simgesidir. İş hayatınd sizleri bekleyen başarıların olduğunu söyler. Saygı ve kudret görmenize neden olacak bir sürecinde sizleri beklediğine işaret eder. Hayatta kalma, yalnızlık, güven duygusu gibi güçsüz bırakmanıza neden  olan her şeyin üstesinden gelecek olduğunuzu bildirir. Fakat söylememiz gereken husus şudur ki rüyada görülen duruma bağlı  olarak da yorumlanma şekliyle ilgili olarak bir değişkenlik durumu yaşanmaya başlanabilir. Bundan sonraki yaşamınız da güç ve cesaret tamamen sizden yana olmaya başlayacaktır.

Rüyada Elmadan Kurt Çıkması

Rüyada yediğiniz elmadan kurt çıkması arkanızdan kuyunuzu kazmaya çalışacak kişilerin olduğuna işarettir.   Rüyada elmadan kurt çıkması çok da iyiye yorumlanmayacak bir durumdur. Rüyada  elmadan çıkan kurt, yakın zamanda dost  dediğiniz bir kişiden gelecek olan tehlikeyi işaret etmeye neden olur.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek