Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek, kısa süre içerisinde yakın çevrenle birlik beraberlik içerisinde olcağını bize bildirir.

Beklediğiniz bir haberin geleceğini işaret eden bir rüyadır. Beklediğiniz bir haberin yakın zamanda alcağınızı söyleyen bir rüyadır. Rüyda küs olduğun birini görmek, istemediğiniz olumsuz bir durum olursa tüm bunlarında yakın zamanda gelecek güzel  bir haberle ortadan kaldıracağını söyleyen bir rüyadır. Hayal kırıklığı gibi bazı yaşancak olan olayların kapınızı çalacağını bize bildirir. Fakat gelecek olan güzel bir haberle çok fazla  sevineceğinizi söyler.  Böylece  güzel ve mutlu olacağınız bir güzel sürecinde sizi bekleyeceğinizi bildirir. Önceden yaşadığınız olumsuz neler olursa artık yakın zamanda da kalkacak  olduğunu bize bildiren bir rüya olduğunu belirtebiliriz.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyad kavga etmek maddi anlamda bir kazancın kapınızı çalacağını bize bildirir. Şimdiye kadar yaşadığınız maddi kaygılardan kurtulacağınızı ifade eder. Parasal konularda bundan böyle rahata erişmeniz için güzel  fırsatların önünüze çıkacağını bildirir. Fırsatları bundan sonra değerlendirmeniz gerekecek.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Hurma Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Mısır Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Komşu Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Kedi Saldırması