Rüyada Marul Görmek

Rüyada Marul Görmek

Rüyada marul görmek verim artıran bir iş anlamına gelir. Hayatında iş konusunda sıkıntı çeken biri bolluk bereket elde edecek demektir.

Rüyada Marul Yediğini Görmek

Rüyada marul yediğini gören biri sağlık konusunda sıkıntıdaysa bundan kurtulur ve rahat bir hayat yaşamaya başlar. Uzun zamandır yaşadığı problemler için yeni bir kapı açılacak demektir. Marul yiyen biri hafiflemiş sıkıntılarla beraber kendini mutlu hisseder.

Rüyada Marulla Salata Yapmak

Rüyasında marulla salata yaptığını gören biri önemli bir çalışma içerisinde demektir. Hayatında emek verdiği bir kişi veya bir iş konusunda istediği başarıları elde eder. Başka insanlardan da yardım alarak çözüme ulaşır.

Rüyada Marul Yetiştirmek

Rüyada bir tarlada bahçede marul yetiştirdiğini gören kişi ekonomik anlamda büyük bir artı elde edecek demektir.  Tarlaya ektiği marulun hızlı büyüdüğünü görmek, bereketli bir sene anlamına gelir. Ektiği marulun tutmadığını ve çürüdüğünü gören biri maddi sıkıntılar yaşayacak demektir.

Rüyada Marul Satmak

Rüyada marul satmak rüya gören kişi para sıkıntısı çekiyorsa aniden bir yerden para gelecek demektir. Rüya sahibi zaten ferahtaysa sıkıntıya girer.

 

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek