Rüyada Maymun Görmek

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek günlük hayatta başa bela olan bir kişiye işaret eder. Maymun gören kişi, hatalarını kapatmaya çalışan bir suçlu demektir.

Rüyada Dişi Maymun Görmek

Rüyasında dişi maymun gören kişi ara bozucu bir kadını hayatında tutuyor demektir. Erkek maymun gören biri gerçek hayatta herkese kötülük yapmaktan zevk alan birine gönderme yapar. Düzenli olarak başkasına zarar veren bir kişinin yakınlarda olduğuna işaret eder.

Rüyada Maymunla Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada maymunla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi gerçek hayatında çok büyük bir yanlışa düşecek demektir. Maymun tarafından saldırıya uğradığını gören kişi,  beklemediği şekilde bir sorunun çözüleceğine şahit olur. Rüyada maymunun kendisini ısırdığını gören kişi bir süre zor süreçte demektir. Sağlıkla alakalı önemli sorunlar yaşayan birinin sorunu kötüye gidebilir.

Rüyada Maymun Eti Yediğini Görmek  

Rüyada maymun eti yediğini gören kişi, normal şartlarda asla yapmayacağı işlere bulaşmış demektir.  Bazı yorumculara göre günahkar birinin fuhuşuna işaret eder.  Rüyada maymun eti yediğini gören hırsızlık gibi haram işlere bulaşmış demektir.

 

 

 

 

 

 

 

webtoz.com