Rüyada Mısır Görmek

Rüyada Mısır Görmek

Rüyada mısır görmek;  genel itibari ile rüyanın içeriğine göre farklı yorumla tabi oluyor.  Rüyada mısır görülmesi genelde iyi anlamlar içerir. Rüyasında mısır gören kişi eğer bekar bir kız ise uzun süredir hayalini kurduğu mutlu bir kısmete kavuşacağı ve evlilik yolunda ilk adımları atacağı şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada mısır tarlası gören kişi eğer evli bir bayan ise gerçek hayatta ailesinde ki mutluluğu kıskanan kişiler tarafından kötüleneceği ve bu sebeple büyük bir üzüntü yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyasında mısır tarlası gören kişi bekar ise iş hayatında büyük sıkıntılara neden olan durumdan kurtulmak için eline bir miktar para geçeceğine işaret eder. Rüyada görülen mısır tarlası helal ve bol kazanca işaret eder.

Rüyada Mısır Yemek

Rüyada mısır yemek; rüya sahibinin yaptığı işlerden büyük kazanç sağlayacağı ve oldukça kısmetli bir döneme gireceğine yorulur. Rüyasında mısır yiyen bir kişi ticaret hayatında karşı yatırımlar yaparak servetine servet katacağına yorumlanır. Rüyasında mısır yiyen rüya sahibinin kısa zamanda iyi bir iş teklifi alacağı şeklinde de yorumlanıyor.

webtoz.com