Rüyada Nişanlanmak

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak; bekarlar için evliliğe, evliler için ise çok sıkı ve kalıcı bir dostluğa işaret eder. Eğer kişi rüyasında nişanlandığını görüyorsa çok değer verdiğiniz birini kaybetme korkusu içerisinde olduğunuz şeklinde yorumlanıyor. Eğer kişi rüyasında tanıdık biri ile nişanlanıyorsa kısa vadede oldukça üzüntülü ve sıkıntılı günlerle karşı karşıya kalacağı şeklinde yorumlanıyor.

Rüyayı gören kişi eğer rüyasında tanımadığı biri ile nişanlanıyorsa çok tehlikeli bir durum ile karşı karşıya kalabileceğiniz şeklinde yorumlanıyor. Kimi rüya tabiri yorumcuları ise rüyasında nişanlandığını gören kimselerin uzun süredir beklediği fırsatın ayağına geleceğine işaret ettiğini yorumlar. Rüyasında nişan atan ya da nişanın atıldığını gören kimseler için ise hiç beklenmedik sancılı ve zorlu bir dönemin başlayacağı ve oldukça dikkatli davranması gerektiği şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada birinin nişanlandığını görmek; oldukça hayra yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı güzel ve mutlu günlere işaret eder. Kişinin uzun zamandır kendini zor durumda bırakan bir konuda artık rahata ereceği ve kötü günlerin geride kalacağı şeklinde yorumlanıyor.

 

webtoz.com