Rüyada Ölüler Görmek

Rüyada Ölüler Görmek

Görülen her rüyanın yorumlanması farklı anlamlar içermektedir. Bu nedenle rüya tabirleri rüyanın içeriğine göre belirlenen anlamlarda olayları ifade edebilir.

Her ne kadar korkutucu olsa da rüyada ölüler görmek çoğu zaman kişilerin karşılaşmış olduğu durumlardan biridir. Özellikle tanıdığı bir yakınının kanlı canlı bir şekilde karşısında olduğunu görmesi hayra yorumlanır. Ölünün diri getireceği şeklinde yorumlandığı da görülmektedir.

Ölü Birini Görmek 

Kişinin özellikle yakınlarından birinin ölmesi üzerine rüyasında canlı olarak görmesi durumunda güzel gelişmeler ve bunun yanı sıra hayırlı haberler alacağı şeklinde yorumlanır. Güç ve rızık anlamına gelmektedir.

Ölü Biriyle Konuşmak

Rüyada özellikle ölü biriyle konuşmak kişinin uzun zamandır yaşamış olduğu sıkıntılarından kurtulacağı ve iyi günlerin geleceği şeklinde yorumlanır. Bu aynı zamanda iş hayatında yaşanacak olan güzel günleri işaret etmektedir. Rüyada ölünün rüya sahibine aslında ölmediğini söylemesi de rüyayı gören kişinin şehitlik makamına ulaşacağını işaret eder.

Ölmüş Yakınına Sarılmak 

Farklı şekillerde görülecek olan rüyaların içeriğine göre rüyada ölüye sarılmak özellikle yaşanan sıkıntıların sona ereceği şeklinde yorumlanır.

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek