Rüyada Otobüs Sürmek

Rüyada Otobüs Sürmek

Rüyada otobüs sürmek rüya sahibinin uzun vadeli planlarının değişeceğini ve izlediği yöntemin yanlış olduğunu gösterir. İş hayatı için büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına işaret edere. Rüyasında otobüs sürdüğünü gören kişiler telafi edemeyeceği büyük bir hata yapar ve ömür boyu bunun pişmanlığını yaşar.

Rüyada Beyaz Otobüs Sürmek

Rüya sahibinin yanlış hatasından döneceğine ve doğru yola girileceğine işaret eder. Riyayı gören kişinin hayatını değiştireceğine de dalalet eder. Ani kızgınlıklarla yapılan bir tartışmanın sonunun da iyi geçeceğine inanılır.

Başkasının Otobüs Sürdüğünü Görmek

Hayatı üzerinde tam hakimiyet kuramayan başkalarının ipiyle kuyuya inen insan olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören insanlar çevresi tarafından sıklıkla yönlendirilir. Sözüne güvenilmez, yalancı ve hilekar kimseleri de işaret eder.

Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek rüyasını gören kişinin yakın zamanda çok önemli bir yolculuğa çıkacağına inanılır. Otobüste tek başına yolculuk ettiğini gören kişiler büyük bir sorumluluk alacaktır. Kalabalık bir otobüste seyahat eden insanlar kendilerini tartışmaların arasında bulacaktır. Otobüse son anda binmekten vazgeçtiğini gören kişilerin de büyük bir fırsatı kaçıracağı düşünülür.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek