Rüyada Papatya Görmek

Rüyada Papatya Görmek

Papatya çok güzel bir çiçek olmasına rağmen rüyada papatya görmek çok hoş olmayan yorumların yapılmasına neden olmaktadır.

Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada papatya görmek genellikle rüya tabircilerin hayırlı görmediği rüyalar arasında yer almaktadır. Ancak bazı yorumcular ise rüyada papatya görmeyi çevresi tarafından sevilen güzel bir kadına işaret etmektedir. Bazılarına göre ise genç bir erkeğin kaba ve köylü bir kız ile flört etmeye başlayacağı ile yorumlamaktadır. Orta yaşlarda olan kişiler için ise karşılığı olmayan bir aşka tutulmak anlamına gelmektedir. Kadınlar içinse aşktan daha çok paranın daha önemli olduğuyla tabir edilmektedir. Hatta yaşlılar için rahat ve uzun bir uyku anlamına gelmektedir.

Rüyada Birisinden Papatya Almak

Rüya sahibinin rüyada birisinden papatya aldığını görmesi o kişi ile iyi bir dostluğu olduğuna işaret edilmektedir. Papatya kadın olarak yorumlanırken papatya çiçeği kadının akrabaları ile yorumlanmaktadır. Rüyada papatya toplamak hiç ummadığı bir kişiden büyük bir hediye alacağına ve hediyeden dolayı çok mutlu olacağına delalet edilmektedir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek