Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Rüyada peygamber görmek hayırlı ve güzel işlerle uğraşan birilerine gönderme yapar. Rüya sahibinin Allah inancının hayat boyu güçlü olduğunun işaretidir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Evini Görmek

Rüyasında peygamber efendimizin evini gören bir kişi, etrafında tehlikeli bir iş varsa bunlardan uzaklaşacak demektir. Rüya sahibi uzun zamandır huzur bulamadığı bir hayattan sonra artık huzura erer.  Güven duyacağı bir evde yaşayacak demektir.

Rüyada Peygamberimizin Sesini Duymak

Rüyasında peygamberimizin sesini duyduğunu gören kişi hayırlı haberler alacak demektir. Ailevi konularda istediği durumlar için yolları açılacaktır.

Peygamberimizin Kabrini Görmek

Rüyasında peygamber efendimizin kabrini görmek, ölene kadar düzgün ve İslam’a uygun bir hayat sürmek isteyen kişi demektir.  Dini görevlerini yerine getirerek doğruyu, iyiyi tercih etmeye işaret eder. Bazen değerlerini kaybetmiş ama yeniden kazanmak isteyen bir kişi demektir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada peygamber görmek kabir azabından kurtulmak isteyen birine işaret eder. Tüm hayatında kötülükler yapan birinin kurtulmak istediği, pişmanlık duyduğu ve doğu yoldan devam etmek istediğinin göstergesidir.

 

webtoz.com