Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek alınması gereken bir sorumluluk anlamına gelecektir. Sorumluluk alınacak ve yeni şeyler için cesaret gösterilecektir. Önemli bir görev üstlenmek yeni bir makama gelmek gibi anlamlara yorulur.

Ancak bazı tabircilere göre polis kayıp anlamına gelebilir, acı ve kedere işaret edebilecektir. Ayrıca kişinin rakipleri olduğu anlamına gelecektir. Sizin bu kişileri alt edecek fırsatlara ulaşmanız mümkündür.

Rüyasında temiz üniformalı polis görmek kısmete, evliliğe işarettir. Kişi kendisine güven duyacak ve etrafa da güven verecektir.

Rüyada Tutuklanmak

Rüyasında polisin kendisini tutukladığını görmek kişinin dostundan çok düşmana sahip olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi kendisini korumalı, arkasını kollamalıdır. Rüyada tutuklanmak düşmanlara yenilmek anlamına gelirken, tutuklanmaktan kurtulmak ise düşmanları yenmek anlamına gelir.

Rüyasında polis tarafından kovalandıktan sonra yakalanan kişi yakın çevresi tarafından sevilecektir. Aynı zamanda müjdeli haber almaya çıkabilir. Rüyada bir polisi öldürdüğünü gören kişi ise büyük üzüntü yaşayacaktır. Rüyada polis çağırmak ise hayatta karşılaşılan zorluklar karşısında büyüklerden yardım alarak başarıya ulaşmak şeklinde tabir edilmektedir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek