Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada Polisten Kaçmak

Bir kişi rüyasında polisten kaçıyor ise rüyayı gören kişinin bir sıkıntı içerisine düşeceği ve uzun süre bu duruma aklından çıkaramadığı için bir takım olumsuz durumlar yaşayacağına belirtir.

Aynı zamanda rüyada polisten kaçmak bu kişinin istemeden bir suç işleyeceğini ve bu ortaya çıkmaması için stresli bir dönemden geçeceğini ifade eder.

Rüyada Polisten Saklanmak

Eğer kişi rüyasında polisten saklanıyorsa çalışma hayatında planlayarak atacağı adımlardan oldukça büyük miktarları kazanç elde edeceğine ve işlerinin bir anda açılarak aşırı şekilde artacağına delalettir. Rüyasında polisten saklanan kişi iş hayatında elde ettiği başarılar ile ailesinde daha saygın bir seviyeye geleceği öngörülür. Bunun dışında rüyada polisten korkmak kişinin üzüleceği olaylar ile karşılaşacağına ve kendine dert ettiği şeyler yüzünden kötü bir süreç geçireceğine yorulur. Rüyada polis tarafından yakalanmak sıkıntılı bir süreçte olan rüya sahibinin aydınlığa kavuşacağına ve ailesinde huzurlu günler görerek iş hayatında helal para kazanıp alın teri dökerek hak ettiği yerlere ve mevkilere yükseleceğini ifade eder.

 

 

webtoz.com