Rüyada Portakal Yemek

Rüyada Portakal Yemek

Rüyada portakal yemek, rüya sahibinin yakın zamanda hayal ettiği mal ve rızka kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yediği portakal tatlı ise güzel günlere ve hayal edilen mala, eksi ise kaygı ve üzüntü verecek bir duruma işaret eder. Rüyasında turuncu ve iri bir portakal yediğini gören bir kişi değerli bir eşyaya kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında portakal suyu için biri gerçek hayatta çok önem verdiği birinden yardım alacağı anlamına geliyor. Ayrıca rüyasında portakal suyu içi kişinin hayalindeki mala sahip olmak için büyük bir pazarlığa girişeceği şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında portakal yediğini gören bir kişinin aşk hayatında da güzle haberler alacağı ve sevdiğinden olumlu haberler alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Portakal Ağacı Dikmek

Rüyada portakal ağacı görmek; rüya sahibinin kazançlı bir işe girişeceğini ve bu işte büyük bir kazanç sağlayacağını işaret eder. Rüya sahibinin işinde büyük bir disiplin sergileyeceği ve bu disiplin sonrasında uzun süredir beklediği başarıyı ve kazancı yakalayacağı şeklinde yorumlanıyor.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek