Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saçın dökülmesi, kel kalmak, tutam tutam saçın dökülmesi iyiye yorumlanan rüyalar değildir. Kişinin sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Sık görülen rüyalardan olan rüyada saç dökülmesi iyiye yorumlanan bir rüya değildir. Bu rüya, kişinin uğursuzluklar yaşayacağına ve hayatında kayıplar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Tutam Tutam Saç Dökülmesi

Kişinin rüyasında tutam tutam saçının döküldüğünü görmesi, çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğini ve tedbirli davranması gerektiğini göstermektedir. Kişi çevresindekilere fazla güvenirse maddi anlamda zorluklar yaşayabilir. Rüya sahibi kendisine yakın gördüğü dostları tarafından terk edilebilir.

Rüyada Kel Kalmak

Rüyada kel kaldığını görmek, maddi anlamda sıkıntılar yaşamaya ve geçim derdine düşmeye işaret etmektedir. Kişinin borçlanması, başkalarına muhtaç kalması, işsiz kalması olarak yorumlanmaktadır. Kel kalmak maddi kayıplar yaşamak olarak tabir edilir.

Rüyada Yastığa Saç Dökülmesi

Rüyada yastığa saç döküldüğünü görmek, umutsuzluklara işaret eder. Kişinin çok istediği bir şey için çaba göstermesi ve önüne engeller çıkması, bu engelleri aşamaması olarak yorumlanmaktadır. Saç döküldüğünü görmek genel olarak sıkıntılar yaşamaktır.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek