Rüyada Saç Kesmek

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek, içinde bulunulan duruma ve rüyayı görüş şekline göre farklı yorumlara açık bir konudur.

Rüyada saç kesmek sadakaya yorumlanır. Kişinin sadakalar vereceğini ve sevap kazanacağını gösterir. Bazı tabirlere göre ise saç kesmek bir malın paylaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Saçını Kesmek

Rüyada birinin saçını kestiğini gören kişi, iş hayatında yükselecek ve kazanç elde edecektir. Kişinin pozisyonu yükselecek ve mevki sahibi olacaktır. Rüyada birinin saçını zorla kesmek ise zekat vermeyen birisine zekat vermesi gerektiğini söylemek anlamına gelir.

Rüyada Asker Tıraşıyla Saç Kestirmek

Rüyada birinin asker tıraşıyla saç kestirdiğini görmesi mevkisinin yükseleceğine ve iş hayatında gelişmeler yaşanacağına işarettir. Başka bir tabire göreyse rüya sahibi bir işe kalkışacak ve bu işte başarılı olacaktır. Kişinin disiplinin artacağını da gösterir.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Kişinin rüyada kendi saçını kestiğini görmesi farklı farklı yorumlanmıştır. Bazı tabirlere göre rüyada kendi saçını kestiğini gören kişi özgürlüğüne kavuşacaktır. Başka bir yoruma göre rüyada kendi saçını kesmek kişinin yalnız kalacağına işarettir. Rüyada kendi saçını kestiğini gören kadın zengin biriyle evlenir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek