Rüyada Sakal Kesmek

Rüyada Sakal Kesmek

Rüyada sakal kestiğinizi görüyorsanız hesap kitap işi çok fazla yapmadığınızdan dolayı bu durumun sizi olumsuz şekilde etkileyeceğini bize söyler.

Rüyada sakal kesmek, hesap kitap yapmadığınızdan dolayı istemediğiniz bazı zorluklar içerisinde olabilirsiniz. Özellikle rüya  sahibininde bir hunharca diyebileceğimiz harcama içerisine girmesine neden olduğunu söyler. Yapacağı fuzuli harcamalarda daha sonrasında ödemeleri yaparken zorluk yaşanmasına neden olmaya başlayaacaktır. Bu sebepten dolayıdır ki görülen bu tarz rüyalar bir bakıma uyarıcı yönüyle dikkat çeker diyebiliriz.  Eğer ki rüyanızda kendinizin yahut bir başkasının sakalının kesilmiş olduğunu görüyorsanız bu durum çok sıkıntı çekmenize neden olacak günlerin yaşanacak  olduğunu bize bildiren bir rüyadır. Rüya sahibini bekleyen bazı sıkıntılı diyebileceğimiz süreçler vardır. Rüyada sakal kesilmesi aynı zamanda da cepten bir paranın çıkacak olduğunu da bize söyler. Bu dönemde harcamalarınızı çok fazla  yapacak olduğunuza işaret eder.

Rüyada Sakal Uzatmak

Rüyada sakal uzatmak  hayra yorulan rüyalardan biri olarak karşımıza çıkar. Rüya sahibi bıyık sakal uzatması da sözün herkes tarafından dinlenecek olduğunu bize bildirir. Genel olarak rüyada uzun sakal görmek hayrı işaret eden konulardan biridir.

webtoz.com

Kıymet İle İlgili Resimli Sözler

Kırılmak Kırmak Sözleri Resimli

İnsan Olmak Temalı Resimli Sözler

Sabah Namazı İle İlgili Sözler