Rüyada Salça Görmek

Rüyada Salça Görmek

Salça görmek, kişinin canını yakacak bir olay sonrası feraha çıkmasına yorumlanır. Salça kırmızı renkte olduğundan bir sıkıntıya işaret eder.

Rüyada salça görmek aynı zamanda yaşanan sıkıntının, olay örgüsüne göre de problemlerin giderilebileceğini gösterebilir. Sıcak, üstünden duman çıkan salça görmek olumsuz bir durumla karşılaşacak olan kişinin en kısa süre içinde üstesinden geleceği anlamına geliyor.

Rüyada Salça Yemek

Salça yemek, rüyada lezzetli bir salça yediğini göstere göstere yiyen kişi hayatında bir değişim yaşayabilir. Genel olarak yeni bir eve taşınma, aileden ayrılma gibi kişinin istediği bir olayın olmasına da işaret edebilir. Salça yiyen kişiye bakmak ise istediği bir şeyin olmayacağı olarak yorumlanır. Salça yemek ya da salça yedirmek, geleceğe yönelik olumlu durum olarak açıklanır.

Rüyada Salça Yapmak

Salça yapmak ise planlanan bir durumun gerçekleşmesi demektir. Rüyada salça yapmak ve salçayı yemek geleceğe yönelik planların olumlu sonuçlanması demektir. Direkt olarak hayal ettiklerinin olacağı, olumlu şeylerle hayatını sürdüreceği olarak yorumlanır. Bunlara yorulur.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek