Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek rüya yorumcuları açısından bakıldığı zaman çok fazla iyi şekilde yorumlanmadığını  belirtmek isteriz.

Rüyada sigara görmek çok fazla iyi şekilde yorumlanmıyor. Genelde bu tarz rüyayı gören kişilerin meydana gelecek olan çalkantılı olaylara karşı daha fazla hali hazırda olmaları isteniyor. Yoksa işin içinden çıkılmayacak olan bir sürecinde ister istemez kendilerini bekleyeceğini söyleyen bir rüyadır. Bu rüya bir bakıma rüyayı gören kişiyi de uyarır. Yaşanacak olan olaylara karşı hazırlıklı olmanızı söyler.  Aynı zamanda rüyanızda sigara dumanı görüyorsanız bu durumunda olumsuz yaşanacak olaylara işaret ettiğini söylemeliyiz. Hiç iyi olmayacak bazı sorunların yaşanacak olduğunu söyler. Ayrıca bir kişi ile aranızın yakın zaman zarfında bozulacak olduğunu söyleyen bir rüyadır.

Rüyada Sigara İçmek

Birine karşı bir kötülüğünüzün dokunacağını, olayların sarmaşık bir hal alacağını söyler.  Rüyada sigara içmek aynı zamanda rüya sahibinin dedikodu kazanı içerisinde yer almış olduğunu ve bu durumdan mutlaka çıkması gerektiğini bize söyler. Rüyayı gören kişininde bundan sonra çok fazla mutlu olmayacağını bildirir. Tam aksine onu bekleyen bazı mutsuz günler olacaktır. Mutlaka bu duruma hazırlanması gerekmektedir.  Rüyada sigara içmek bu şekilde yorumlanır.

webtoz.com