Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek üzüntü, keder ve kararsızlıkla bocalamaya işarettir. Sigara, başkaları tarafından çıkarılan sorunlara yorulur. Rüya sahibi erkekse ve sigara içtiğini görürse güçlüklerden sonra başarıya ulaşacaktır. Rüya sahibi orta yaşlı ise bir dostluk ya da arkadaşlığı bozmaya mecbur kalacaktır. Rüya sahibi bekar bir kız ise aşk değil para için evlenecektir. Evli ya da çalışan bir kadın bu rüyayı görürse üzüntülü günler yakındır.

Rüyada sigara içmek hoş ama fuzuli laflara işarettir. Kişinin hayatı ile ilgili yeni planlar yapacağı şeklinde de tabir edilir. Hayallere kavuşmak, hedeflere ulaşmak gibi hayattaki başarılara yorulmaktadır.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek dumanı yönünden de tabir edilir. Duman eğlenceye düşkünlük, dost meclisine katılmak şekillerinde yorumlanır. Sigarayı atmak ise alınacak olan kötü haber ya da üzüntüye işarettir.

Normalde sigara içmeyen biri rüyasında sigara içtiğini görürse güç ve kuvvet kazanacaktır. Rüyayı gören normalde de sigara içen biri ise sıkıntıya düşecektir. kısa süre için  de olsa kederli günler görecektir.

webtoz.com