Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek

Kişinin gece rüyasında görmüş olduğu farklı olaylar rüya tabirleri konusunda özellikle yaşanacak olan farklı durumların yorumlanmasını sağlamaktadır.

Rüyada yaşanacak olan olaylara göre rüyada silah görmek farklı şekilde yorumlanabilir. Özellikle hayırlara yorumlanması söz konusu olmaktadır. Silah gören kişi için kudret, başarı, saygınlık, mevki veya rütbe anlamlarını işaret etmektedir.

Rüyada Silah Doğrultmak

Rüyayı gören kişinin rüyasında silah doğrulttuğunu görmesi iş hayatında yaşamış olduğu kötülüklerden kurtulacağına ve aynı zamanda bereketli günlere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Silah Saklamak

Rüyada özellikle kişinin silah sakladığını görmesi düşmanlarının ellerinde bulunan kozları kullanarak açık oynayacakları şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda aleyhine gelişecek olan olaylar için yedek bir plan üzerinden hareket edeceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Silah Taşımak 

Rüyasında silah taşıdığını gören kişi için bu durum yaşanan bütün kötülüklerden kazalardan ve belalardan korunacak şeklinde yorumlanır. Özellikle rüyada silah taşımak konusunda yapılan yorumlar kişinin güvende olacağını işaret etmektedir. Aynı zamanda silah aldığını gören kişi için özel ve hayatında yaşanan olayların düzene gireceği şeklinde yorumlanabilir.

 

 

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek