Rüyada Silah Sesini Duymak

Rüyada Silah Sesini Duymak

Rüyada silah sesi duymak, kötü haberlerin geleceğine işaret eder. Bu kötü haber moralinizi bozacak durumda olabilir. Rüya hakkında yapılan yorumlar gizli konuların ortaya çıktığını gösterir. Bu durum hem sizin tarafınızdan ortaya çıkabilir. Rüyanın işaret etmekte olduğu konularda endişe birinci sıradadır.

Rüyada Silahla Yaralanmak

Bu rüyayı gören kişilerin kandırılma durumu ortaya çıkabilir. Bir kişi tarafından kandırılmanız, sizi strese sokabilir. Bunun sadece maddi anlamda bir dolandırılma olarak düşünmemeniz gerekir.

Rüyada Silah Almak

Rekabette yenilen tarafı gösterir. Bu rekabetin kaynağı değişebilir. Bu durumun sizi ciddi anlamda sıkıntıya sokması beklenebilir.

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Çevrenizde samimiyetsiz insanların durumuna farkına varmanız bu rüyayı görmenize neden olabilir. Bu durumun ortaya çıkmasının sonrasında bazı ortamlarda kopabilirsiniz Arkadaşlarınız arasından kişi ya da kişilerle ayrılıklar görülebilir.

Rüyada Silah Taşımak

Bazı sorunlarda ortaya çıkar. Ancak bu sorunun diğerlerinden farkı, sorunu kendinizin yaratmasıdır. Sizlerin müdahale etmemesinden kaynaklanan ya da sorumsuzluk sonucu ortaya çıkan bu konular problem olmaya başlayacaktır.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek