Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak, hastalıklara işaret edebilir. Bu rüya kaza ya da sağlık sorunlarına neden olabilir.

Bu rüya borç aldığınızı da gösterebilir. Bu rüyalar genel olarak hayırlı rüya grubuna girmemektedir. Rüyanın farklı çeşitlerinin bulunması yorumların değişmesine neden olabilir. Silahın kim tarafından ateşlendiği de önemli konulardan bir tanesidir.

Rüyada Silahla Kafadan Vurulmak

Rüyada silahla kafadan vurulmak yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Düşüncesizce alınmış kararlar sonrasında gelecek kaygısı yaşayabilirsiniz.

Rüyada Silahla Vurulmak Yaralanmak

Sıkıntılı yolların bulunduğunu gösterir. Yapılacak olan seyahatlerde sizleri sıkıntıya sokabilir. Bu seyahatlerin ne hakkında olacağı ise kesin bulunmamaktadır.

Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek

Hafif bir kaza ya da sağlık sorunu ile karşılaşacağınızı gösterir. Kısa süre içerisinde atlatılacak ve etkisi zarar verici olmayacak durumlar endişe verici olabilir.

Rüyada Silahla Kovalanmak

Çocuklarınızla ya da ailenizle ile ilgili korkuların varlığına işaret eder. Korkularınızın nedenleri farklı olabilir. Bazı zamanlarda gereğinden fazla düşünceler içerisine girmek, sizlere zarar verebilir. Küçük tartışmaların kendisini göstermesi de rüyanın işaretlerinden bir tanesidir.

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek