Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada yılan görüyor ve renginin de siyah  olduğunu fark ediyorsanız doğal olarak anlamını merak etmeye başlayacaksınız.

Rüyada siyah  yılan görmek, rüya sahibi açısından bakıldığında başarı dolu günlerin yakınında olduğunu söyler. Rüya sahibi mutlu olduğu bazı günlere doğru adım atmaya başlayacaktır. İstenmeyen olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmaycaktır. Tam aksine onu bekleyen güzel ve başarı dolu bir hayatın da içerisinde olmaya başlayacaktır. Rüyada aynı zamanda görülen siyah yılan da gözü kara olan bir düşmanı ifade eder. Öyle ki bu düşmanın gözü artık hiçbir şeyi göremeyecek bir hale gelir.  Gözü kara olan düşmandan uzaklaşmak, sizleri de derin bir nefes almaya doğru itmeye neden olcaktır. Bu yüzden dolayıdır ki çevrenizde ki arkadaş ortamlarınıza olabildiğince dikkat etmelisiniz.  Tam aksine seçici olmalı ve insanlara da çok fazla aldırış etmemelisiniz.

Rüyada Siyah Yılan Sevmek

Rüyada siyah yılan sevmek, dost gibi görünen aksine düşman olan insanların olduğunu söyler. Bu sebepten dolyıdır ki bu insanlar size kazık atacaktır. Onlardan uzak durmaya çalışmak size daha fazla fayda sağlamaya neden olacaktır. Hayatınızın d aha garantili ve zararsız geçmesini sağlamış olursunuz.

webtoz.com